Zte C320 OLT Terminalske Naprave 1*SMXA/1 1G uplink nadzorni odbor+1*VOZIČEK AC moč krovu+8 Vrata GTGO B+ C+ C++ storitev odbora

  • €1 313.99
  • Na zalogi
    SKU w10202
    V košarico

    zte C320 OLT Terminal Device 1*SMXA/1 1G uplink control board+1*PRAM AC power board+8 Ports GTGO B+ C+ C++ service board

    1G AC is C320 Chassis + Fan +1*SMXA/1 1G uplink control board +1*PRAM AC Power board

    1G AC GTGO B Plus is C320 Chassis + Fan +1*SMXA/1 1G uplink control board +1*PRAM AC Power board +1*GTGO B+ Service board

    1G AC GTGO C Plus is C320 Chassis + Fan +1*SMXA/1 1G uplink control board +1*PRAM AC Power board +1*GTGO C+ Service board

    1G AC GTGO C 2Plus is C320 Chassis + Fan +1*SMXA/1 1G uplink control board +1*PRAM AC Power board +1*GTGO C++ Service board

    1G AC 2GTGO B Plus is C320 Chassis + Fan +1*SMXA/1 1G uplink control board +1*PRAM AC Power board +2*GTGO B+ Service board

    1G AC 2GTGO C Plus is C320 Chassis + Fan +1*SMXA/1 1G uplink control board +1*PRAM AC Power board +2*GTGO C+ Service board

    1G AC 2GTGO C 2Plus is C320 Chassis + Fan +1*SMXA/1 1G uplink control board +1*PRAM AC Power board +2*GTGO C++ Service board


    Pregled Izdelkov *
    Kakovost
    Cena

    Podobni izdelki

    Sorodni

    OTDR Začetek Kabla Polje, SM, SC/UPC-SC/APC 500M,1000M,2000M

    OTDR Začetek Kabla Polje, SM, SC/UPC-SC/APC 500M,1000M,2000M Prosimo, upoštevajte,: Če potrebujete druge priključek.Vljudno prosim, povejte nam priključki potrebujete, ko oddate naročilo. Hvala, ker ste. Zasnovan za pomoč pri testiranju fiber optic cable, ko z uporabo OTDR.Z OTDR Začetek Vlaken polje se uporablja z Optičnimi Časovnem Odražajo
  • €75.45
  • Sorodni

    SFP DIBI 1.25 G DFB OEM Tovarne SFP dvojno Vlaken 1.25 g Sfp Modul je združljiv s Cisco

    OEM Tovarne SFP dvojno Vlaken 1.25 g Sfp Modul je združljiv s Cisco Značilnosti Izdelka Uncooled Laser Diode z MQW Struktura InGaAs PIN-TIA Photodiode Sprejemnik Dosegel 20 km Prenos na Daljavo na 9/125µm SMF DVOJNO Enem Načinu Sprejemnik SFP Odtis LC Optični Vmesnik Združljiva S SFP MSA in SFF-8472 Digitalni Diagnostično
  • €15.23
  • €19.78
  • Sorodni

    5PCS Kevlar Rezalnik Orodja /Optični Kabel Rezanje / drsi Škarje / Jeklo Elektrikar Škarje

    Optični kika skakalec škarje škarje Kevlar zdrsa Uporaba: uporabljajo za zmanjšanje vse vrste Kevlar optičnih vlaken, za FTTH mesto gradnje, tovarniške proizvodnje itd..Cut up zelo enostavno, dolgo življenje.Značilnosti izdelka: razsutega materiala 3CR13 iz nerjavečega jekla, odporne na Obrabo, žilavost, korozije, poškodbe, rez, ki trajajo En rob poševna zob, rezanje, odstranjevanje
  • €21.70
  • Sorodni

    ZHWCOMM 10pcs/vrečko visoke kakovosti 3m ST-LC Simplex načinu svjetlovodni patch kabel FTTH 2,0 mm 3,0 mm svjetlovodni skakalec

    ZHWCOMM 10pcs/vrečko visoke kakovosti 3m ST-LC Simplex načinu svjetlovodni patch kabel FTTH 2,0 mm 3,0 mm svjetlovodni skakalec Description optični Priključki (Pogosto imenujemo Patch Kabli) je dolžina optičnega kabla s konektorji, ki je določen na dveh koncih, da se zavedaš, optično pot aktivno povezavo.Kika je dolžina optični kabel s samo en priključek, pritrjene na enem
  • €12.44